Combi Rational Bakery CMP-201

cmp-201e

 

 Akılcı Combimaster Kombinasyon Fırın CM 201E

Elektrikle Çalışan Akılcı Combimaster Kombinasyon Fırın CM 201E

et, balık, kümes hayvanları, yan yemekler ya da unlu mamuller, gıda, boyut ve miktar tipi tam otomatik olarak algılanır.İstenilen sonuç her zaman mükemmel.

Akılcı Combimaster ile zorlu günlük mutfak rutin kontrol altında bilerek rahatlayabilirsiniz. 5 pişirme modları ile – Sıcak Hava, Buhar, Kombinasyon, Vario-Buhar ve Terbiye – Akılcı Combimaster sınırsız mutfak çeşitliliği hizmetinizdedir.Fırınlama, kızartma, ızgara, buharda pişirme, güveç, haşlama, kaçak avcılık ve tek bir ünitede tüm, çok daha fazla.

Akılcı Combimaster size hem zaman ve para tasarrufu, konvansiyonel kombi Steamers daha% 15’e kadar daha hızlı aşçılar. Combimaster değiştirir ya da sıcak hava fırın, soba, kaynama tava, vapurları ve derin Fritözler gibi minimal kat alanı için tüm geleneksel pişirme appliancs% 40-50’sini havale.

Beş Pişirme Modları Tek bir Düğmeyi kullanarak Seçilmiş

100 ° C’de nemli ısı:

Rational CombiMaster - Moist Heat Mode

  • Nemli Isı modu, beyazlaşma kaynar, buğulaması, kaynayan ve iliklerine için idealdir. Güçlü taze buhar jeneratörü sürekli hijyenik taze buhar üretir.

Kuru Isı 30 ° C – 300 ° C:

Rational CombiMaster - Dry Heat Mode

  • Kuru Isı Kavurma, ızgara, graten veya pişirme için en uygundur. Sen yeni standartlar belirliyor bir düzgünlük ile ihale filetosu, gevrek cutlets ve hatta hafif unlu ürünler pişirebilirsiniz.

Kombinasyon 30 ° C – 300 ° C:

Rational CombiMaster - Combination Mode

  • Nemli Isı ve Kuru Isı kombinasyonu pişirme çekmeyi asgariye indirmek ve aynı zamanda hatta browing sağlamak, gıda kurumasını önler. Sen hatırı sayılır kısa cookng zaman geleneksel pişirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında% 50 daha az pişirme büzülme kadar olsun. Kavurma, pilaki, salata soslarında ve cam için bu modu kullanın.

Vario-buhar 30 ° C – 90 ° C:

Rational CombiMaster - Vari-Steam Mode

  • Maksimum buhar doygunluğu ile 100 ° C’nin altında nazik yemek. Zahmetsizce başarılı hatta Krem Karamel, sebze börekler, delciate balık veya köpük hatları gibi son derece hassas gıdaların büyük miktarlarda.

Fonksiyonu tamamlanması:

Rational CombiMaster - Finishing Mode

  • Bugün gıda sıcak tutmak için standart bir uygulamadır. Bu sık sık kalite kaybına yol açar. Rasyonel Combimaster ile biten bir kez ve için tüm sıcak yemek tutmak için ihtiyacı ortadan kaldırır. Bitirme sen rahat, stressiz bir ortamda mükemmellik yemek hazırlamak için izin verir.

Akılcı Combimaster CM 201E Özellikleri:

  • 20 x 1/1 GN raf kapasitesi
  • 150 – Günde 300 öğün
  • sıcaklık aralığı 30 ° C – 300 ° C

Boyutlar: 879 G x 791 D x 1782 H (mm)

Güç: 37kW